Spotkanie Klasowe

Opis forum


#1 2010-05-23 23:08:59

Janusz Borkowski

Administrator

Punktów :   

Info na temat spotkania.

Co wiadomo?

Na dzień dzisiejszy wiadomo tyle, że ma to być spotkanie naszych dwóch klas: A i B z podstawówy. Wiadomo też, że ma się odbyć na terenie działek koło sp3, w takiej ot niewielkiej salce za niewielkie pieniądze. Jak takie coś będzie wyglądało? Będzie muzyka, będzie alkohol (jak sobie przyniesiecie.), no i wspomnienia będą, myślę


Czego jeszcze nie wiadomo?

Nie ustalono jeszcze dokładnego terminu. Nie wiemy też jaki będzie koszt tej imprezy. Oczywiście zależy to od ilości osób na nią się wybierających, im więcej tym lepiej. Myślę jednak że jak zrzucimy się po 10 zł, to spokojnie starczy nawet na jedzonko jakieś ;-) Szukamy zatem ludzi potencjalnie chętnych do wzięcia w tym udziału. Pozwoli to ustalić cenę, no i termin. Wstępnie planujemy aby doszło do tego jakoś w wakacje

Offline

 

#2 2010-05-29 17:40:09

Janusz Borkowski

Administrator

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

UWAGA UWAGA!

Jest data. 7 sierpnia. Sobota. Piszcie w deklaracjach, czy ta data Wam wstępnie pasuje, jeśli większość będzie na tak, to problem daty mamy z głowy ;-)

Offline

 

#3 2010-05-30 14:15:21

Piotrek Wołkowski

Użytkownik

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

Na dzień dzisiejszy mi odpowiada

Offline

 

#4 2010-05-30 14:44:04

Klaudiusz Wojtala

Użytkownik

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

mi tez na dzien dzisiejszy:)


\x/

Offline

 

#5 2010-06-01 01:10:53

Ania K

Użytkownik

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

mi również

Offline

 

#6 2010-06-08 17:01:16

kasiak

Użytkownik

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

raczej tak:)

Offline

 

#7 2010-07-23 15:31:50

Janusz Borkowski

Administrator

Punktów :   

Re: Info na temat spotkania.

Zamiana! Już wiadomo, ze 7 sierpnia odpada... nie ma jeszcze nowej daty... najwcześniej 14tego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vgaming.pun.pl www.bloog-o-howrse.pun.pl www.metin2-gry-mmorpg.pun.pl www.immn.pun.pl www.shamanking2.pun.pl